До уваги студентів, яким за результатами зимової екзаменаційної сесії необхідно пройти факультативне ПОВТОРНЕ ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ!29 Січня 2019р.

Cтуденти, яким за результатами зимової екзаменаційної сесії необхідно пройти факультативне повторне вивчення дисципліни, повинні:

1. Звернутись в деканат для написання заяви на факультативне повторне вивчення дисципліни до 05.02.2019р.

2. Підписати  заяву в деканаті каб. 327, потім у декана факультету, або у заступника декана (каб.327а, каб. 327).

3. Зробити копію заяви обов’язково!

4. З оригіналом заявиз’явитись в каб.105(бухгалтерія) та отримати квитанцію на оплату.

5. Після оплати зробити копію квитанції.

6. Копію заяви та копію квитанції подати в деканат для оформлення наказу.

7. Кінцевий термін прийому в деканаті копій заяви та квитанції про оплату факультативного повторного вивчення - 05.02.2019р.

8. Після 05.02.2019р.реєстрація та оплата повторного вивчення є неможливою!