Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Публічне обговорення Концепції розвитку системи підготовки викладачів професійної освіта та навчання в КНЕУ на основі стандартизації та партнерства15 Березня 2021р.

                     

Шановні викладачі, студенти, усі зацікавлені в імплементації механізмів управління на основі партнерства зі стейкхолдерами у підготовці здобувачів вищої освіти!

Вашій увазі до публічного обговорення пропонується «Концепція розвитку системи підготовки викладачів професійної освіти та навчання в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана на основі стандартизації та партнерства», підготовлена в межах реалізації проєкту Erasmus «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» № 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP.

Усі коментарі, відгуки, пропозиції щодо внесення змін у зміст і структуру документа прохання надсилати керівнику проєктної групи Світлані Цимбалюк на електронну пошту: tsymbaliuk_svitlana@ukr.netдо 31.03.2021 року.

Команда проєкту Erasmus PAGOSTEщиро дякує за співпрацю!

Концепція розвитку системи підготовки викладачів професійної освіта та навчання в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана на основі стандартизації та партнерства