Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Запрошення на онлайн тренінг в межах Еразмус проєкту PAGOSTE27 Вересня 2022р.

                        

Запрошуємо Вас до участі в онлайн тренінгу (12 академічних годин), який організовується в межах Еразмус проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE)(№ 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP) на тему: «Професіоналізація педагогів: підходи, структура та стандарти».

Організатор:Університет Констанца.

Дата та час проведення:17 жовтня 2022 з 10:45 до 14:15,

18 жовтня 2022 з 10:00 до 13:15,

19 жовтня 2022 з 16:15 до 19:45.

Місце проведення: онлайн платформа ZOOM

Мова: німецька, українська (послідовний переклад забезпечується).

Цільова аудиторія: викладачі закладів вищої освіти задіяні в професійній підготовці викладачів професійно-технічної освіти (ПТО), викладачі закладів фахової передвищої освіти та професійно-технічної освіти та всі зацікавлені в питаннях підготовки викладачів професійної освіти.

Критерії участі: залучення до навчання у програмах професійної підготовки майбутніх викладачів закладів ПТО (особливо з питань педагогіки та дидактики), наставництво у навчальній практиці.

Посилання для реєстраціїhttps://forms.gle/8S2bqVvBvuDyfYo99

Реєстрація триває з 28 вересня до 13 жовтня 2022 року включно і є обов'язковою. Зареєстровані учасники отримають перед заходом посилання на онлайн платформу та остаточну програму заходу. Кількість місць обмежена.

Участь безкоштовна. За бажанням учасників і за умови участі у трьох днях тренінгу та ідентифікації на платформі ZOOM під час заходу будуть видаватись сертифікати в електронній формі за підписом організатора заходу.

У випадку виникнення питань прохання звертатись до організаторів за електронною адресою erasmus.pagoste@uni-konstanz.de

Будемо раді бачити Вас серед учасників!

З повагою,
проєктна команда PAGOSTE