Онлайн тренінги для викладачів у рамках проєкту Еразмус UTTERLY (21-22.04.2022)22 Квітня 2022р.

21-22 квітня 2022 відбулися онлайн тренінги для викладачів у рамках проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Організатор – Університет Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (UVSQ, Франція).

Понад 50 учасників від українських університетів - партнерів відвідали тренінг.

Ален Саркісян (ад’юнкт-фізик, фізик атмосфери, UVSQ) виступив з презентацією щодо розробки навчальних пакетів про Арктику на основі результатів досліджень для загальноосвітніх шкіл.

Еда Аяйдін (Інститут політичних наук, Бордо) презентувала особливості викладання арктичних наук студентам, які вивчають політичні науки.

Ян Борм (віце-президент з міжнародних зв’язків, UVSQ) та Марі Сікіас (міжнародний офіс, UVSQ) поділилися результатами реалізації проєкту Erasmus+ «HowLongisTooLong(HLITL)». Проєкт HLITL спрямований на удосконалення закладами вищої освіти стратегій та траєкторій мобільності, зокрема дистанційного та змішаного навчання, й розвиток ключових компетенцій.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein