Державна акредитація спеціальності «Професійна освіта (Економіка)»26 Червня 2019р.

У період з 28 травня по 30 травня 2019 року згідно з наказом МОН України № 566 від 15.05.2019 р. на кафедрі педагогіки та психології ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» проходила первинна акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів з напряму 6.010104 «Професійна освіта (Економіка)» галузі знань 0101 «Педагогічна освіта» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

До складу комісії входили: Станіслав Іванович Ткачук — декан факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти та технологій за профілями (голова комісії); Наталія Василівна Валінкевич — завідувач кафедри економіки та підприємництва Житомирського державного технологічного університету, доктор економічних наук, доцент.

Під час проведення первинної акредитаційної експертизи комісія перевіряла фактичний стан кадрового, навчально-методичного, наукового, матеріально-технічного, інформаційного забезпечення ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та його відповідність вимогам чинного законодавства, а також проводить комплексні контрольні роботи зі студентами III і IV курсів.

За результатами проходження акредитації було отриманосертифікатМОН про акредитацію спеціальності Професійна освіта (Економіка).

Сертифікат про акредитацію спеціальності 015 - Професійна освіта (Економіка)