The Fulbright Visiting Scholar Program29 Грудня 2020р.

16 грудня 2020 року професор кафедри соціології КНЕУ, доктор філософських наук Сергій Курбатов взяв участь у роботі конкурсної комісії, яка визначала цьогорічних переможців the Fulbright Visiting Scholar Program. Ця програма надає можливості українським викладачам, науковцям, діячам культури та іншим категоріям осіб пройти стажування, провести наукові дослідження та реалізувати спільні проекти на базі університетів та інших інституцій США строком до 9 місяців. Програма фінансується Державним департаментом США та гарантує переможцям щомісячну стипендію, а також покриває їх витрати на авіа переліт, медичну страховку та інші речі, пов’язані із реалізацією власних проектів.

У цьому році на участь у програмі в Україні була подана 131 аплікаційна форма, із яких американські та українські рецензенти відібрали 68 фіналістів. У результаті циклу очних та віртуальних інтерв’ю було відібрано 10 основних та 5 альтернативних переможців the Fulbright Scholar Program. У 2021-2022 роках вони зможуть відвідати США та реалізувати там власні проекти.