12 квітня 2018 року під керівництвом заступника завідуючої кафедри, доцента кафедри Артеменко С.Б. відбувся тренінг «Interrelation of local and global problems in the post-modern society» за участі студентів І-го курсу, факультету ФІСІТ, групи ІЕ-114 Квітня 2018р.

12 квітня 2018 року під керівництвом заступника завідуючої кафедри, доцента кафедри Артеменко С.Б. на основі тренінгових технологій проекту Британської Ради «Activecitizens» (див. детальніше: Програма «Активні громадяни» - посібник фасилітатора за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/sites/default/files/ac_toolkit_19th_aug_2014_final_version_ukr_2015_2.pdf) відбувся тренінг «Interrelationof local and global problemsin the post-modern society»за участі студентів І-го курсу, факультету ФІСІТ, групи ІЕ-102.

В процесі тренінгового заняття студенти навчилися використовувати навички спілкування англійською мовою, здійснювати командну роботу, розкривати причинно-наслідкові взаємозв’язки локальних та глобальних проблем у постмодерному суспільстві, розуміти сутність, специфіку та можливості системного підходу до аналізу суспільства в соціології. При цьому студенти відмітили важливість та доцільність застосування тренінгових технологій у навчальному процесі КНЕУ.