Участь студентів магістратури у міждисциплінарних наукових дослідженнях ― гарантія якісної соціологічної освіти, показник її успішної інтеграції у сучасні європейські освітні тренди!30 Квітня 2023р.

30 квітня 2023 року під керівництвом доц. Артеменко Світлани Богданівни студенти Vкурсу, спеціалізації «Соціологія економіки та підприємництва» магістерського рівня навчання: Олександр Гранд, Катерина Гришко, Діана Скворцова, Владислав Янченко та студент IIкурсу, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», фахового коледжу інформаційних систем і технологій «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» Оніщук Ілля прийняли участь у розробці комплексної наукової міждисциплінарної теми з проблематики соціологічних, педагогічних, філологічних та лінгвістичних досліджень.

Результати дослідження пройшли успішне рецензування і були надруковані в престижному науковому мультидисциплінарному журналі Чехії «SciencesofEurope» № 116.

Журнал входить у відомі міжнародні науковометричні бази даних:

Вихідні дані наукової статті: Артеменко С.Б., Гранд О.О., Гришко К.М., Скворцова Д.М., Оніщук І.І., Янченко В.П. Індивідуальна робота студентів соціологічного фаху як ефективний засіб застосування міждисциплінарних зв’язків у вивченні англійської мови // SciencesofEurope(Praha, CzechRepublic) # 116, (2023). – 83 p. – 67-71. – Режим доступу до ресурсу: https://www.europe-science.com/wp-content/uploads/2023/05/Sciences-of-Europe-No-116-2023.pdf

Насьогодні застосування міждисциплінарного підходу у викладанні навчальних дисциплін, зокрема, в контекстіпокращення англомовної фахової комунікації у здобувачів освіти та їх імплементація у міждисциплінарні наукові дослідження є запорукою високої ефективності навчального процесу загалом. Це сприяє оволодінню студентами низки фахових компетентностей та застосуванню методології міждисциплінарних досліджень, покращенню їх рівня володіння іноземною мовою, що значно підвищує конкурентноспроможність майбутніх фахівців на ринку праці в умовах глобальних викликів сучасності.

Кафедра соціології щиро вітає студентів та бажає нових досягнень на науковій ниві!