30 березня 2023 року доцент кафедри соціології Артеменко С.Б. прийняла участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції30 Березня 2023р.

МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ – ПЕРСПЕКТИВНЕ МАЙБУТНЄ СОЦІОЛОГІЧНОЇ НАУКИ

30 березня 2023 року доцент кафедри соціології Артеменко С.Б. прийняла участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Лінгвістичні та методологічні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування» в рамках V Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація».
На конференції доцент Артеменко С.Б. представила актуальну міждисциплінарну тему англійською мовою, що охоплює проблематику дослідження соціологічних та філологічних наук: «The main difficulties in the scientific translation of sociological concepts in teaching of the discipline of «Sociology» in English». Тези доповіді були опубліковані у науковому збірнику: Лінгвістичні та методологічні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування України: Матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції 29-30 березня 2023 р. / За заг. ред. О.М. Акмалдінової. – К. : НАУ, 2023.
Співорганізаторами конференції стали 4 зарубіжних вищих науково-освітніх заклади Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Бельгії та Азербайджану.
Насьогодні міждисциплінарні наукові дослідження є ознакою взаємозбагачення методологічних інструментів наукового пізнання, можливості комплексного та багатоаспектного вивчення соціальних об’єктів, створення інноваційних академічних продуктів та плідної взаємодії експертів з різних наукових галузей.
Участь Артеменко С.Б. у міждисциплінарному дослідженні в рамках міжнародної конференції з іноземного напрямку надало їй плідну можливість дослідити філологічні питання соціологічної науки, ознайомитись з методологією міждисциплінарних досліджень та підвищити рівень англомовної фахової комунікації.
skan