ОБМІН МІЖНАРОДНИМ ДОСВІДОМ У ВИКЛАДАННІ – ЗАПОРУКА ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ У КНЕУ15 Квітня 2021р.

12 квітня 2021 рокузаступник завідуючого кафедри, к.соц.наук, доцент Артеменко С.Б. прийняла участь у англомовному тренінгу у хмарному сервісі Zoom, організованим викладачем соціології та економіки BrendanMolloyз Ірландії, університету «University College Cork».

В ході тренінгу були обговоренні особливості та вагоме значення формування softskillsзасобами соціологічної науки для студентів різних спеціальностей в умовах викликів глобалізації, методичні аспекти застосування методів casestudy, мозкового штурму та дискусії в організації навчального процесу студентської молоді. Також у даному заході прийняли участь викладачі англійської мови: Наталія Матвійчук (м. Київ, коледж хореографічного мистецтва імені Сержа Лифаря), Лілія Денисюк, Олексій Масловський (м. Івано-Франківськ).

Даний тренінг розрахований на довгострокову перспективу (1,5 роки) та має на меті підвищення навичок володіння англійською мовою викладачами вищих навчальних закладів, обмін інноваційним досвідом викладацької діяльності у вищій школі, в ньому постійно приймають участь сертифіковані викладачі англійської мови тощо різних вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів.