Заступником завідуючої кафедри, доц. Артеменко С.Б. була розроблена та впроваджена у друк профорієнтаційна сувенірна продукція з інформацією про спеціалізації кафедри26 Лютого 2019р.

Заступником завідуючої кафедри, доц. Артеменко С.Б.для проведення викладачами профорієнтаційної роботи у навчальних закладах, у заході «День відкритих дверей КНЕУ», що відбувся 9 лютого 2019 року, для участі в освітній виставці в м.Кременчук була розроблена та впроваджена у друк профорієнтаційна сувенірна продукція з інформацією про спеціалізації кафедри соціології «Соціологія економіки та підприємництва» і «Соціальні та медіа-комунікації»: календарі, ручки, закладки тощо.

Дана профорієнтаційна продукція також використовувалась студентами спеціальності «Соціологія» для проведення профорієнтаційних заходів у школах, гімназіях, ліцеях тощо.