Доцента кафедри соціології, к.с.н., доц. Т.Єрескову обрано до Бюро правління Київського відділення Соціологічної асоціації України23 Березня 2021р.

Доцента кафедри соціології, к.с.н., доц. Т. Єрескову обрано до Бюро правління Київського відділення Соціологічної асоціації України.

19 березня 2021 року відбулись звітно-виборчі збори Київського відділення Соціологічної асоціації України, під час яких доцентку кафедри соціології Тетяну Єрескову  було обрано до Бюро правління Київського відділення Соціологічної асоціації України. Київське відділення Соціологічної асоціації України є відокремленим підрозділом Соціологічної асоціації України,  яка об’єднує вітчизняних науковців, що працюють у сфері соціології.

Вітаємо пані Тетяну із обранням, бажаємо плідної роботи на шляху розвитку соціологічної науки та практики, популяризації соціологічних знань у суспільстві.