1 жовтня в Україні відзначається День Соціолога. 28 вересня 2023 року викладачі, студенти та випускники спеціальності «Соціологія» відзначили професійне свято.01 Жовтня 2023р.

1 жовтня в Україні відзначається День Соціолога. 28 вересня 2023 року викладачі, студенти та випускники спеціальності «Соціологія» відзначили професійне свято. З привітаннями виступили декан факультету Світлана Цимбалюк, завідувач кафедри Сергій Яремчук та представник стейкхолдерів Андрій Єременко (співзасновник дослідницької компанії «ActivGroup».

У цьому році тема нашого заходу – «Мисливці за професійним успіхом – вартові переможного майбутнього». Студенти та викладачі поділитися тим, чого ми вже досягли і чого прагнемо досягти, щоб наше особисте майбутнє  і наше спільне майбутнє – були переможними!

Професійний успіх – є не тільки результатом розвитку наших можливостей та розкриттям нашого потенціалу, але він є і процесом руху та шляхом для його досягнення.