26 січня 2022 р. гарант освітньої програми «Соціальні та медіа-комунікації» к.соц.н., доц. Т. Єрескова взяла участь у роботі он-лайн семінару «Як знаходити та перевіряти джерела інформації», організованого Українським інститутом медіа та комунікації28 Січня 2022р.

26 січня 2022 р. гарант освітньої програми «Соціальні та медіа-комунікації» к.соц.н., доц. Тетяна Єрескова взяла участь у роботі он-лайн семінару «Як знаходити та перевіряти джерела інформації», організованого Українським інститутом медіа та комунікації разом із IREXв Україні

На медіа завжди лежить відповідальність за сприйняття членами соціуму соціальної реальності. Надаючи суспільству соціально значущу інформацію, основним правилом для сучасних медіа має бути забезпечення достовірності такої інформації. Саме проблемам достовірності джерел інформації та її інтерпретації був присвячений он-лайн семінар «Як знаходити та перевіряти джерела інформації», організований ГО «Український інститут медіа та комунікації» разом із  IREX в Україні (спікерка Марина Сингаївська, заступниця генерального директора УНІА «Укранінформ»).

Вміння забезпечувати достовірність отриманої інформації, валідність висновків та релевантність інтерпретації, верифікувати отриману інформацію – є основними фаховими компетенціями соціолога. Фахівці з соціології, які розуміються на соціальних та медіа комунікаціях можуть допомагати журналістам, медійним виданням у дотриманні достовірності під час подання інформації широкому загалу, вмінні побачити головне у незначних деталях, сформулювати актуальні питання для дослідження не лише суспільної думки та думки експертів стосовно соціального мейнстріму, але й тематики, яка не є на поверхні медійного простору, але дуже хвилює людей.

Для того, щоб навчити студентів спеціальності «Соціологія» ОП «Соціальні та медіа-комунікації» робити це фахово, гарант ОП Тетяна Єрескова розбиралася у існуючих медійних практиках отримання та інтерпретації інформації у сучасних засобах масової інформації, соціальних мережах. Знання, отримані під час он-лайн семінару доповнять професійно-орієнтовані кейси з таких навчальних дисциплін ОП як «Теорія і практика дослідження сучасних медіа», «Технології верифікації соціальної інформації», «Технології аналізу медіапростору».