1 лютого 2020 року відбувся День відкритих дверей у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».06 Лютого 2020р.

1лютого 2020року відбувся День відкритих дверей у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

День відкритих дверей: знайомимось з КНЕУ, з Факультетом управління персоналом, соціології та психології,  кафедрою соціології та спеціалізацією «Соціальні та медіа-комунікації»!

День відкритих дверей, що відбувся 1 лютого 2020  у КНЕУ, відвідали понад 300 старшокласників та учнів коледжів з Полтави, Запоріжжя, Дніпра, Кременчука, Донецької області… Чимало майбутніх вступників приїхали з батьками.

Потенційніабітурієнтицікавиласьнашим найкращим економічним вузом, а викладачі кафедри допомагали їм розібратися в наявних спеціальностях, умовах вступу до вузу та інших нагальних питаннях.

В межах мотиваційної презентації спеціальності «Соціальні та медіа-комунікації»  доценти кафедри Чалюк Ю.О. та Горбов В.В. у наочній формі розкрили перспективи працевлаштування майбутніх випускників, актуальні вакансії на ринку праці для фахівців спеціальності «Соціології», переваги навчання у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

Кафедра соціології висловлює щиру подяку всім учасникам даного заходу за  активну участь й творчий підхід до організації профорієнтаційної діяльності.