Студенти 3 курсу ОП «Соціальні та медіа-комунікації» долучилися до обговорення проблеми етичних вимірів ведення сучасного міжнародного бізнесу16 Лютого 2023р.

15 лютого 2023 року в Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана, за сприяння професора кафедри соціології Сергія Курбатова, відбулася міні-лекція  американського професора Девіда Шмідта (Associate Professor, Associate Professor of Management, Charles F. Dolan School of Business), яка була присвячена етичним вимірам ведення міжнародного бізнесу. До цього заходу долучилися студенти 3 курсу ОП «Соціальні та медіа-комунікації».

Соціологу для успішної професійної самореалізації, конкурентоздатності на ринку праці необхідно розширювати традиційні компетентності за рахунок розуміння трендів та тенденцій сфер функціонування різних соціальних середовищ. Міжнародний бізнес на сьогодні є невід’ємною частиною сучасного економічного розвитку будь-якої країни. Для фахівця з соціальних та медіа-комунікацій важливо розуміти «червоні» лінії, що  не можна перетинати з точки зору етичних принципів ведення бізнесу під час позиціонування у зовнішньому бізнесовому та соціальному середовищі.

Захід проводився англійською мовою, що дало додаткову можливість нашим студентам попрактикуватися професійному спілкуванню іноземною мовою.