27 жовтня 2018 року викладачі кафедри соціології прийняли активну участь в профорієнтаційної роботі кафедри в межах «Форума вступника КНЕУ імені В.Гетьмана»07 Листопада 2018р.

27 жовтня 2018 року викладачі кафедри соціології: завідуюча кафедрою, проф. Гаєвська О.Б., заступник завідуючої, доц. Артеменко С.Б.,  доц. Фляшнікова А.Б., проф. Рахманов О.А., доц. Терещенко Н.В., ст. викладач Лисенок М.А. і студенти ІІІ-го курсу, спеціальності УСО-301 Полякова А.В. та Сироватка Д.О. прийняли активну участь в профорієнтаційної роботі кафедри в межах «Форума вступника КНЕУ імені В.Гетьмана».

Зокрема, під керівництвом викладачів кафедри студенти проводили ознайомчі бесіди з абітурієнтами, роздавали новітні календарі та буклети спеціалізації «Соціологія економіки та підприємництва».

Кафедра соціології висловлює подяку всім учасникам даного заходу за ініціативність, креативність та активну участь у профорієнтаційній діяльності.