17 січня 2019 року під кервіництвом заступника завідуючої кафедри соціології, доц. Артеменко С.Б. студенти ІІІ-го курсу, спеціальності УСО-301 відвідали Музею грошей Національного Банку України НБУ17 Січня 2019р.

17 січня 2019 рокупід кервіництвом заступника завідуючої кафедри соціології, доц. Артеменко С.Б. студенти ІІІ-го курсу, спеціальності УСО-301 відвідали Музею грошей Національного Банку України НБУ.

Музей грошей НБУ – культурний центр і освітня платформа, діяльність якої спрямована на висвітлення історичних аспектів та підвищення рівня фінансової грамотності населення. Музей офіційно відкрито 24 березня 2004 року, проте формування колекції розпочалося ще в 1989 році. Сьогодні вона налічує понад 13 000 експонатів.

Для студентів КНЕУ була проведена цікава оглядова ексурсія, в ході якої вони дізналися про історію грошового обігу на території України, ознайомились з колекцією пам’ятних монет України, виготовили сувенірну монету на згадку тощо.

Студенти відмітили важливість й актуальність проведення подібних соціально-культурних заходів, як для підвищення рівня знань з соціально-економічної, фінансової систем суспільства, так і для розвитку згуртованості студентського колективу й побудови ефективної командної взаємодії загалом.