Залишатися частиною світової наукової спільноти - важлива складова професійної реалізації викладача: представники кафедри соціології КНЕУ долучились до вебінар-практикуму «Нове про ідентифікатори автора та спеціалізовані мережі для науковців»11 Травня 2022р.

Залишатися частиною світової наукової спільноти - важлива складова професійної реалізації викладача: представники кафедри соціології КНЕУ долучились до вебінар-практикуму «Нове про ідентифікатори автора та спеціалізовані мережі для науковців» з формування відповідних softskills.

Кожний науковець знає, як важливо залишатися частиною світової наукової спільноти, мати доступ до результатів досліджень інших науковців, просувати власний дослідницький доробок. Вміння формувати власні ідентифікатори та використовувати спеціалізовані мережі суттєво розширює можливості для міжнародної публікаційної діяльності, дозволяє слідкувати за сучасними науковими трендами. 11 травня 2022 р. викладачі кафедри соціології КНЕУ  доценти Тетяна Єрескова, Юлія Горбова, Владислав Горбов долучилися до формування відповідних академічних компетентностей у форматі вебінар-практикуму «Нове про ідентифікатори автора та спеціалізовані мережі для науковців», організованого на базі Київського університету імені Бориса Гринченка.  Мета заходу - обґрунтувати необхідність упорядкування авторських портфоліо в реферативних базах даних та показати можливості самостійного просування науковцями своїх публікацій у спеціалізованих соціальних мережах. Отриманні викладачами кафедри знання та навички сприятимуть не лише «науковій впізнаваності» КНЕУ у публікаційному просторі, а й дозволить залучати до формування навчальних програм та навчальних матеріалів ще більше актуальних напрацювань світових дослідників соціального простору сучасних суспільств.