Співпраця соціологів КНЕУ імені Вадима Гетьмана та факультету соціології КНУ імені Тараса Шевченка у царині формування наукового потенціалу майбутніх фахівців-соціологів.28 Листопада 2022р.

Наукова співпраця між представниками кафедри соціології КНЕУ та факультетом соціології КНУ у формуванні наукового потенціалу майбутніх соціологів триває вже не один рік. Студенти факультету соціології КНУ є постійними учасниками традиційної всеукраїнської конференції кафедри соціології КНЕУ «Традиції та новації у соціології», а представники КНЕУ беруть участь у «Шевченківській весні». У цьому році ця співпраця вийшла на новий рівень.

Гарант ОП «Соціальні та медіа-комунікації» Тетяна Єрескова була запрошена Науковим Товариством Студентів КНУ імені Тараса Шевченка виступити на пленарному засіданні ХVМіжнародної конференції студентів та молодих науковців «Соціологія та сучасні соціальні трансформації». Це свідчить про те, що один із напрямів проблематики на яку спрямована ОП «Соціальні та медіа-комунікації» кафедри соціології КНЕУ – соціальна взаємодія в умовах емерджентних викликів – є актуальною та викликає зацікавленість у майбутніх соціологів.

25 листопада 2022 р. відбувся цей захід, на якому пані Тетяна (разом з представниками університету Гельсінкі, Інституту соціології НАН України, Соціологічної групою «Рейтинг») представила студентам результати власного наукового пошуку на тему «Соціальний інстинкт національного самозбереження як феномен трансформації суспільної думки в Україні в умовах російської агресії».

Така колаборація наукового потенціалу вітчизняних соціологів  демонструє студентам, що соціологічне наукове мислення та соціологічні знання дозволяють оперативно реагувати на події, що відбуваються у суспільстві.