27-го лютого в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулась I Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Традиції та новації в розвитку сучасної соціологічної науки: досл01 Березня 2019р.

27-го лютого в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулась I Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Традиції та новації в розвитку сучасної соціологічної науки: дослідження молодих учених», Організатори заходу: кафедра соціології та навчально-наукова лабораторія «Соціологічна лабораторія» факультету управління персоналом, соціології та психології. Дякуємо всім учасникам за плідну роботу та цікаві доповіді.