90-та щорічна студентська наукова конференція КНЕУ імені Вадима Гетьмана «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України»: соціологічна секція19 Травня 2023р.

18 травня 2023 р. відбулася робота соціологічної секції «Рушійні сили та суб'єкти суспільного розвитку: індивід, соціальна група, соціальна спільнота, соціальні інститути» платформи кафедри соціології «Соціально-інформаційні детермінанти післявоєнного відновлення та розвитку України» у рамках проведення 90-ї щорічної студентської наукової конференції КНЕУімені Вадима Гетьмана «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України».

Модерувала роботу секції Юлія Гетман, асистентка кафедри соціології, здобувачка ступеню PhDз соціології в Інституті Соціології НАН України.

У он-лайн форматі роботи секції взяли участь 13 студентів. Серед учасників були не тільки студенти-бакалаври 4 курсу ОП «Соціальні та медіа-комунікації» (Молоціян Валерія, Проніна Поліна, Різник Марія, Соломянюк Дарина, Кроха Данііл, Семко Вікторія, Байбарза Марія), магістри першого року навчання ОП «Соціологія економіки та підприємництва» (Гранд Олександр, Скворцова Діана, Грішко Катерина, Кошелап Катерина),  а й представники інших спеціальностей  (Штільгойз Олександр, ОП «Міжнародний бізнес»та Оніщук Ілля спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»фахового коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ).

Учасники конференції активно долучалися до обговорення актуальних проблем післявоєнної відбудови України, окреслювали можливі ризики та шляхи їх подолання, пропонували інноваційні підходи (на підставі власних наукових розвідок) реалізації потенціалу соціальних суб’єктів, як рушійної сили суспільного розвитку.