8 червня 2023 року під керівництвом доц. Артеменко С.Б. студенти спеціальності «Соціологія», магістерського та бакалаврського рівня навчання прийняли участь у зарубіжній науково-практичній конференції08 Червня 2023р.

8 червня 2023 року під керівництвом доц. Артеменко С.Б. студенти спеціальності «Соціологія», магістерського рівня навчання: Діана Скворцова та бакалаврського рівня навчання: Поліна Проніна, і студент спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», фахового коледжу Інформаційних систем і технологій КНЕУ імені Вадима Гетьмана: Ілля Оніщук прийняли участь у зарубіжній науково-практичній конференції в м. Амстердамі, Нідерланди: «Science: Development and Factors its Influence».

Результати наукових досліджень були успішно опубліковані у збірнику зарубіжної конференції.

Вихідні дані наукової публікації: Оніщук І.І., Проніна П.А., Скворцова Д.М. Особливості формування soft skills у майбутніх фахівців економічного профілю під час вивчення дисципліни «Міжкультурна комунікація» // Scientific Collection «InterConf», (157): with the Proceedings of the 2nd International Scientific and Practical Conference «Science: Development and Factors its Influence» (June 6-8, 2023; Amsterdam, Netherlands) by he SPC «InterConf». Ark Reprints, 2023. 440 p. – P. 134-138. – Режим доступу до ресурсу: https://archive.interconf.center/index.php/conference-proceeding/issue/view/6-8.06.2023/167

Кафедра соціології щиро вітає студентів і бажає подальших успіхів у науково-дослідній роботі!