21 травня 2019 року в межах щорічної студентської конференції «Інтеграція науки та бізнесу як передумова соціально-економічного розвитку України» було проведено круглий стіл факультету управління персоналом, соціології та психології за участі студент29 Травня 2019р.

21 травня 2019 року в межах щорічної студентської конференції «Інтеграція науки та бізнесу як передумова соціально-економічного розвитку України» було проведено круглий стіл факультету управління персоналом, соціології та психології за участі студентів та викладачів кафедри соціології.

В роботі круглого столу прийняли участь викладачі кафедри, завідувач кафедри Гаєвська О.Б. к.соц.н, Горбов В.В., к.соц.н, Артеменко С.Б., к.соц.н, Фляшнікова А.Б., к.соц.н, Горбова Ю.С., к.соц.н, Терещенко Н.В., к.економ.н, Чалюк Ю.С, старший викладач Лисенок М.А.

За результатами експертного оцінювання переможцем факультетського круглого столу стала студентка кафедри соціології:

Анастасія Волкова (І місце);науковий керівник  к.соц.н, Горбов В.В.

У номінації «Обґрунтованість авторської позиції» перемогу здобула  студентка кафедри соціології Ольга Черьомухіна. науковий керівник  к.соц.н, Федоренко Н.І.