27.04.2023 року було проведено міжнародний круглий стіл «Майбутнє бізнес-етики: міжнародний вимір»27 Квітня 2023р.

Під егідою факультету міжнародної економіки та менеджменту спільно з кафедрою соціології факультету управління персоналом, соціології та психології у рамках ЮВІЛЕЙНОЇ 90-ОЇ ЩОРІЧНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ ДЛЯ ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»  27.04.2023 року було проведено міжнародний круглий стіл «Майбутнє бізнес-етики: міжнародний вимір» за участю директора Центру прикладної етики FairfieldUniversity, професора Девіда Шмідта (США), декана факультету міжнародної економіки та менеджменту,професора Юрія Солодковського, студентів другого курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту Анастасії Лєсної, Анастасії Лібусь,  Андрія Морозова та випускника факультету міжнародної економіки та менеджменту КНЕУ імені Вадима Гетьмана Дмитра Головенка.
У роботі круглого столу також студенти та аспіранти  факультету управління персоналом, соціології та психології та факультету фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана, а також представники інших університетів.
Захід проходив у дистанційному форматі англійською мовою.
Організатором та модератором круглого столу виступив професор кафедри соціології КНЕУ імені Вадима Гетьмана Сергій Курбатов.