17 квітня 2023 року в Університеті Сьодерторн, Стокгольм, Швеція професор кафедри соціології Сергій Курбатов провів семінар17 Квітня 2023р.

17 квітня 2023 року в Університеті Сьодерторн, Стокгольм, Швеція професор кафедри соціології Сергій Курбатов провів семінар, присвячений ситуації в українській системі університетської освіти в умовах війни.
Зокрема, були проаналізовані основні загрози для університетської освіти на сьогоднішній день та оптимальні шляхи їх подолання.
Численні питання та жвава дискусія засвідчили значний інтерес шведських колег до проблем української університетської освіту та їх підтримку нашої країни у ці важкі часи.
Сергій Курбатов перебуває у Швеції на запрошення та за фінансової підтримки Університету Уппсали.