19 квітня 2023 року професор кафедри соціології Сергій Курбатов провів в Університеті Уппсали семінар19 Квітня 2023р.

19 квітня 2023 року професор кафедри соціології Сергій Курбатов провів в Університеті Уппсали семінар "War in Ukraine: Academic Perceptions".
Модерувала семінар професорка Університету Уппсали Лі Бенніх-Бьоркман.
Під час семінару були проаналізовані втрати, які зазнала система вищої освіти України внаслідок російської агресії, та можливі сценарії відновлення університетської освіти. Було наголошено на важливості підтримки української вищої освіти країнами ЄС та США. Сергій Курбатов також поділився власним досвідом викладання та проведення наукових досліджень в умовах військового стану, а також відповів на численні запитання шведських колег.
Дана поїздка відбувається на запрошення та за фінансової підтримки Університету Уппсали, Швеція.