Медіааналітична діяльність для оборони в інформаційному просторі14 Листопада 2022р.

Студентка 4 курсу ОП «Соціальні та медіа-комунікації» Молоціян Валерія долучилася до участі у проєкті «Комунікації та настрої в соцмережах щодо війни», ініційованого ГО "CAT-UA" - Communication Analysis Team – Ukraine.

"CAT-UA" - Communication Analysis Team – Ukraine - це волонтерська медіааналітична громадська організація, проєкт якої отримав фінансування від USAID Transformation Communications Activity. Наразі ця організація об'єднує людей, що проводять контент-аналіз, дискурс-аналіз, аналіз меседжів та наративний аналіз для цивільних та військових очільників країни.

Валеріє, разом із іншими фахівцями, щодня аналізує інформаційний простір України стосовно настроїв та кампаній в соцмережах щодо війни/. Координатором волонтерської групи є Захарченко Артем Петрович — директор з досліджень ЦКА (центру контент-аналізу).

Медіа дослідження в період повномаштабного вторгнення росії є важливим для оборони українського інфопростору.