«Наука про медіа та комунікацію як навчальна дисципліна»: гостьова лекція професора Ризького університету імені Страдіня доктора Айнарса Дімантса (Латвія).03 Листопада 2020р.

2 листопада 2020 р. студенти  2-3 курсу освітньої програми «Соціальні та медіа-комунікації» мали честь прослухати лекцію професора факультету комунікації Ризького університету імені Страдіня, доктора Айнарса Дімантса (Латвія) на тему «Наука про медіа та комунікацію як навчальна дисципліна у Латвії».

Доктор Айнарс Дімантс до початку наукової кар’єри працював журналістом на Латвійському телебаченні, а також у газетах «Diena» та «LatvijasAvize». Займав посаду голови Національної ради Латвії по електронним засобам масової інформації. Автор п’яти монографій, присвячених засобам масової інформації.

Студенти дізналися про становлення досліджень комунікації та медіа у Латвії після проголошення незалежності. Мали можливість дізнатися про організацію навчального процесу в Ризькому університеті, особливості викладання дисциплін з дослідження соціальних комунікацій та перспективи академічної мобільності.

Ризький університет імені Страдіня (Латвія) є одним із провідних та найсучасніших закладів вищої освіти країн Балтії, орієнтований на активну міжнародну діяльність. Детальніше про університет:  https://www.rsu.lv/en/about-us