Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Студентка ОП «Соціальні та медіа-комунікації» спеціальності «Соціологія» Молоціян Валерія взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Шевченківська весна – 2022»,16 Травня 2022р.

Дослідження соціальних проблем в умовах соціальної турбулентності відкривають нові можливості для різних суспільств, націй, соціальних груп та окремих людей.

Студентка ОП «Соціальні та медіа-комунікації» спеціальності «Соціологія» Молоціян Валерія взяла участь у роботі Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Шевченківська весна – 2022», організованої факультетом соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

   Традиційна конференція «Шевченківська весна», яка у цьому році відбувалася 13 травня 2022 р. на факультеті соціології КНУ імені Тараса Шевченка, має на меті зібрати максимально широке коло молодих соціальних дослідників з України та з-поза її меж, аби обговорити в онлайн-режимі власні дослідницькі проєкти й актуальні суспільні проблеми. Вона також покликана стати комунікативним майданчиком для налагодження зв’язків між українською соціологічною молоддю, яка, попри місце свого перебування, має смак і хист до соціальних наук і прагне вивчати та змінювати українське суспільство.

Студентка 3 курсу ОП «Соціальні та медіа-комунікації» Молоціян Валерія не лише гідно представила власний дослідницький проєкт «Гендерні аспекти сприйняття мас-маркету як чинника забруднення навколишнього середовища», а й взяла участь у воркшопах щодо застосування машинного навчання для класифікації текстів  від Михайла Слуквіна, data scientist у аналітичній агенції «PPMI» (Литва), особливостей дослідження вимушеної міграції: де брати та як  аналізувати дані від Анастасії Фітісової, Project Durable Solutions Coordinator у Danish Refugee Council, що безумовно сприятиме формуванню у Валерії сучасних професійних hardskills, а отримані сертифікати – підвищенню її конкурентноздатності як фахівця соціолога, соціального комунікатора під час працевлаштування.

Участь у таких профільних заходах надає здобувачам вищої освіти за фахом «Соціологія» не лише розуміння, що соціологія як наука формувалася й розвивалася у відповідь на історичні виклики, які поставали перед модерними суспільствами. А й надає професійні дослідницькі орієнтири, адже зрушення у соціальній структурі, колективній свідомості, організаційних засадах, а також релігійних, класових і національних поділах сучасних суспільств створюють стимули для емпіричних досліджень і теоретичного осмислення відповідних проблем.