Бути рушійною силою ефективних та стійких соціальних змін – професійне та громадянське покликання соціолога17 Листопада 2023р.

10-12 листопада 2023 року Уляна Клименко, студентка 1 курсу ОПП «Соціальні та медіа-комунікації» взяла участь у оффлайн заході програми «Мріємо та діємо», яка реалізується Представництвом Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Уляна пройшла триденне офлайн навчання, яке включало тематики розвитку кар’єри та кар’єрного консультування. Це не тільки надало їй можливість посилити свій власний потенціал, долучитися до розробки проєктів, ініціатив та інновацій, дізнатися про дослідження, які проводяться у рамках цієї програми, щоб на їх основі формувати молодіжну політики держави а й реалізовувати набуті знання у студентському самоврядуванні під час навчання.

Програма USAID«Мріємо та діємо» спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.