Розширення базових та традиційних професійних компетенцій соціолога як чинник підвищення конкурентоздатності на ринку праці – ключовий напрямок навчання на ОП «Соціальні та медіа комунікації».23 Березня 2023р.

22 березня 2023 року гарантом ОП Тетяною Єресковою була організована зустріч  представників компанії "NOKs fishes" зі здобувачами 3-4 курсів з метою посилення їх професійних компетенцій у сфері медіадосліджень.

Компанія "NOKs fishes" - це дослідницька компанія, яка 18 років працює на ринку медіадосліджень і за цей час зробила багато нового та корисного для ринку дослідницьких послуг. Під час зустрічі студенти дізналися  про актуальність та необхідність аналізу інформаційних потоків у традиційних ЗМІ та соціальних платформах комунікації, дослідження експертної точки зору, маркетингові дослідження, PR-консалтинг та консультування з питань репутації бренду, ролі та значені соціологічних досліджень у цих процесах.

Представники компанії запропонували провести сертифікований тренінг для здобувачів ОП. Сподіваємося, що це початок плідної співпраці і наші студенти зможуть поповнити власні професійні портфоліо новими знаннями та практичними вміннями у сфері медіадосліджень.