Формування та розуміння власної освітньої траєкторії - шлях до успішної професійної реалізації02 Грудня 2022р.

30 листопада 2022 р. відбулося вже традиційна он-лайн зустріч для здобувачів 1-4 курсів ОП «Соціальні та медіа-комунікації» щодо формування власної освітньої траєкторії за навчальними компонентами ОП. Вже другий рік поспіль наприкінці осіннього семестру  провідний викладач ОП «Соціальні та медіа-комунікації» к.соц.н. Владислав Горбов та гарант ОП к.соц.н., доц. Тетяна Єрескова зустрічаються зі студентами, щоб, по-перше, проінформувати першокурсників про професійні можливості, які дає навчання на ОП залежно від побудови освітньої траєкторії; по-друге, надати можливість студентам 2-4 курсів оцінити доцільність та ефективність вже обраної освітньої траєкторії і, за потреби, її скоригувати.

Формат зустрічі залишається незмінним. Перша частина – це fead-backвід студентів старших курсів, можливість поділитися «лайфхаками» щодо навчання, акцентувати увагу на дисциплінах, яким варто приділити більше уваги, проговорити проблемні питання, скоригувати власну стратегію формування себе як фахівця. Друга частина – це «розмова без викладачів» (у сесійному залі Zoom), тобто  з «перших вуст» своїх колег дізнатися про дисципліни та викладачів ОП, щоб зрозуміти логіку формування фахівців з соціальних та медіа-комунікацій на базі соціологічних знань, а також визначити для себе певні пріоритетні напрямки щодо співвіднесення індивідуальних та професійних потреб.

Бажаємо нашим студентам виважених рішень та успіху на шляху побудови власної професійної унікальності, бо «для того, хто не знає у яку гавань пливе – немає сприятливого вітру» (Сенека)