25 травня 2023 року професор кафедри соціології Сергій Курбатов взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Менеджмент у сучасному закладі освіти: проблеми, пошуки, перспективи".25 Травня 2023р.

25 травня 2023 року професор кафедри соціології Сергій Курбатов взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Менеджмент у сучасному закладі освіти: проблеми, пошуки, перспективи". Конференція проходила у змішаному форматі у Сумському державному педагогічному університеті імені Антона Mакаренка.

Під час пленарного засідання професор Курбатов виступив з доповіддю "Автономія університету як ключовий принцип Європейського простору вищої освіти". Виступ викликав численні запитання та жваву дискусію серед учасників конференції, зосереджену, переважно, на сучасному розумінню університетської автономії та шляхів її імплементації в Україні.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням:«МЕНЕДЖМЕНТ У СУЧАСНОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ:ПРОБЛЕМИ, ПОШУКИ, ПЕРСПЕКТИВИ»