14 вересня 2023 року доцент кафедри соціології Артеменко Світлана Богданівна отримала сертифікат підвищення кваліфікації з англійської мови «TESOL/TEFL»14 Вересня 2023р.

14 вересня 2023 року доцент кафедри соціології Артеменко Світлана Богданівна отримала сертифікат підвищення кваліфікації з англійської мови «TESOL/TEFL»course (120 годин)за програмою WordTESOLAcademyAccreditedTeachingCertifications(Велика Британія).

Під час підвищення кваліфікації Артеменко С.Б. покращила навички письма, аудіювання, говоріння, граматики, вимови та розширила словниковий запас з англійської мови академічного рівня; навчилася складати плани уроків з англійської мови, опанувала різні техніки її викладання, в тому числі навички викладання англійської мови в онлайн середовищі та для студентів різних вікових категорій та рівнів.