Доцент кафедри соціології Артеменко С.Б. пройшла підвищення кваліфікації.24 Жовтня 2023р.

про підвищення кваліфікації

науково-педагогічного працівника

Артеменко Світлани Богданівни,

кандидата соціологічних наук, доцента кафедри соціології

1. Цілі підвищення кваліфікації:

1. засвоєння теоретичних та практичних знань про можливості інтегрованих уроків/проєктів та впроваджувати їх у навчальний процес в системі вищої школи;

2. опанування технології «CLIL» для розвитку комунікативної іншомовної компентентності здобувачів освіти;

3. вивчення технічних можливостей окремих Google-сервісів для підготовки та організації занять у вищих навчальних закладах;

4. опанування цифровими інструментами у створенні інтерактивного освітнього контенту під час дистанційного та аудиторного навчання;

5. покращення навичок письма, аудіювання, комунікації, граматики англійської мови академічного рівня, опанування різних технік викладання англійської мови в онлайн середовищі та для студентів різних вікових категорій та рівнів.

2. Перелік компетентностей, що було вдосконалено/набуто:

Загальні компетентності:

ЗК01. Здатність застосовувати знання в практичних ситуаціях

ЗК02. Здатність спілкуватися іноземною мовою.

ЗК03. Здатність працювати в команді.

ЗК07. Навички міжособистісної взаємодії.

ЗК07. Здатність вчитися і оволодівати сучасними знаннями.

ЗК08. Навички використовувати інформаційні та комунікаційні технології.

ЗК07. Здатність генерувати нові ідеї.

Фахові компетентності:

СК03. Здатність аналізувати соціальні зміни, що відбуваються в Україні та світі в цілому.

СК03. Здатність аналізувати та систематизувати одержані результати, формулювати аргументовані

висновки та рекомендації.

СК08. Здатність дотримуватися у своїй діяльності норм професійної етики соціолога

3. Строк проходження підвищення кваліфікації: з червня 2023 р. по жовтня 2023 р.

4. Документи, що підтверджують підвищення кваліфікації (всього 183 годин):

1. Сертифікат підвищення кваліфікації №Z055843 від 06.06.2023 р. за програмою «Як спланувати інтегрований урок іноземної мови: від теорії до практики» (30 годин) від ТОВ «Всеосвіта».

2. Сертифікат підвищення кваліфікації №122942981116455319 від 06.06.2023 р. за програмою «Використання CLIL-технології для розвитку комунікативної компетентності учнів (15 годин) від ГО «Фонд підтримки інформаційного забезпечення студентів».

3. Сертифікат підвищення кваліфікації № KS989833 від 14.06.2023 за програмою «Google-сервіси в роботі вчителя» (16 годин) від ТОВ «Всеосвіта.

4. Cертифікат підвищення кваліфікації з англійської мови № WTA22262171 за програмою «TESOL/TEFL» від 14.09.2023 р. (120 годин) від Word TESOL Academy (Велика Британія).

5. Сертифікат підвищення кваліфікації № SL169905 від 23.10.2023 за програмою «Створення та використання інтерактивних вправ для змішаного й онлайн-навчання» (2 години) від ТОВ «Всеосвіта.