«PR-нетворкінг» Артура Маліновського, PR-агента та комунікаційника масштабних креативних українських проєктів, для студентів ОПП «Соціальні та медіа-комунікації»14 Листопада 2023р.

Традиційно, наприкінці осіннього семестру навчання, ми знайомимо наших студентів 2-4 курсів з фахівцями-практиками, експертами у сфері соціальних та медіа-комунікацій. Такі зустрічі є не лише цікавими, а й корисними для того, щоб наші студенти обирали напрямок власної професійної реалізації, розуміли професійний потенціал соціологічних компетентностей, оцінили набуті вміння. Так, 13 листопада  2023 року відбувся «піар-нетворкінг» Артура Маліновського,  PR-агента та комунікаційника масштабних креативних українських проєктів.

На PR-нетворкінгку студенти поглибилися у вивчення PR, його видів, вирішень кризових ситуацій на реальних кейсах з особистого досвіду експерта. Розглянули тему «нової етики» та тенденції її розвитку в суспільстві. Дискутували на теми створення рекламних кампейнів, комунікацій українського бізнесу і як вони впливають на наше сприйняття.

Після заходу студенти отримали особисті поради та відповіді на питання, які їх цікавили з PR та комунікації для подальшого розвитку своїх знань.