Виробнича практика на ОП «Соціальні та медіа-комунікації»: шлях до професійного успіху21 Квітня 2023р.

З 20 квітня по 31 травня 2023 р. для студентів 4 курсу ОП «Соціальні та медіа-комунікації» спеціальності «Соціологія» розпочинається виробнича практика.

17 квітня 2023 року гарант ОП к.соц.н., доцент Тетяна Єрескова та керівник практики від кафедри соціології к.соц.н., доцент Владислав Горбов організували проведення настановчих зборів студентів. Досвідчені викладачі-практики зорієнтували своїх молодих колег щодо мети, змісту та значення виробничої практики для студента-випускника. Акцентували увагу, що виробнича практика спрямована на практичне застосування методології та методів соціологічного пізнання, основних теорій та практик соціальних комунікацій, методів дослідження сучасного медіапростору і є логічним завершенням підготовки фахівця-соціолога у сфері соціальних та медіакомунікацій.

Окреслили основні уміння, які варто удосконалити під час практики, а саме: здійснювати професійне спілкування; використовувати методики роботи, технології з аналітики та експертизи соціальної інформації різного рівня та типу; використовувати методи соціологічних досліджень для забезпечення професійних потреб організацій та установ; аналізувати комунікативні стратегії організації (з використанням сучасних інформаційних технологій в соціології та технологій медіааналітики) з метою покращення ефективності функціонування організації у соціальному та медіа просторах;  формувати ефективні комунікативні стратегії соціальних суб’єктів;  організовувати власну професійну діяльність через проведення інформаційно-аналітичного супроводу емпіричних досліджень.

Бажаємо нашим студентам впевненості у собі та цікавих професійних завдань