Навчальна практика здобувачів ОПП «Соціальні та медіа-комунікації» спеціальності «Соціологія»: формування власного професійного профілю фахівця в галузі соціальних та медіа-комунікацій12 Лютого 2024р.

12 лютого 2024р. розпочалася навчальна практика 3 курсу ОПП «Соціальні та медіа-комунікації» на базі Інституту соціологічних досліджень КНЕУ імені Вадима Гетьмана (керівник практики від кафедри соціології - Горбов В.В., к.соц.н., доцент кафедри).

Впродовж двох тижнів  студенти зможуть  доповнити  теоретичні  знання з таких дисциплін, як «Інформаційні технології в соціології», «Методи збору та аналізу соціологічних даних», «Методологія соціологічного дослідження», «Практикум з методів збору соціологічної інформації», «Професійна комунікативна етика соціолога», «Комунікації у діловому спілкуванні»; поглибити практичну підготовку, створюючи умови для формування власного професійного профілю фахівця в галузі соціальних та медіа-комунікацій.

Під час проходження навчальної практики наші студенти: ознайомляться з організацією дослідницького процесу, щодо вирішення проблем соціального, комунікативного та медіа простору; здійснюватимуть професійне спілкування; застосовуватимуть різні методи збору та систематизації соціальної інформації;  будуть організовувати власну професійну діяльність через проведення розвідувальних соціологічних досліджень; отримуватимуть фаховий коучінг з боку професіоналів-практиків.

Бажаємо нашим студентам під час захисту звітів з навчальної практики продемонструвати: глибину знань з  досліджуваної  проблеми;  результати  співпраці  з  фахівцями  бази практики у вирішенні  актуальних завдань; результати науково-дослідної  складової практики (дизайн дослідження, методологію дослідження, засоби опрацювання зібраного емпіричного матеріалу); вміння презентувати себе та напрацьовані результати; обґрунтовувати та відстоювати власну точку зору.