На кафедрі соціології відбулась звітна конференція після проходження практики 3го та 4го курсу спеціальності «Соціологія економіки та підприємництва»01 Березня 2018р.

На кафедрі соціології відбулась звітна конференція після закінчення проходження практики 3го та 4го курсу спеціальності «Соціологія економіки та підприємництва». Студенти мали можливість поділитись враженням від проходження навчальної та виробничої практики та захистити свої звіти. Колективом кафедри соціології біли високо оцінені  практично-орієнтовані компетенції та навички студентів.