24 травня 2023 року під керівництвом доцента кафедри Артеменко Світлани Богданівни студент V курсу, спеціальності «Соціологія», спеціалізації «Соціологія економіки та підприємництва» Ігор Грицюк здійснив профорієнтаційну роботу24 Травня 2023р.

24 травня 2023 року під керівництвом доцента кафедри Артеменко Світлани Богданівни студент V курсу, спеціальності «Соціологія», спеціалізації «Соціологія економіки та підприємництва» Ігор Грицюк здійснив профорієнтаційну роботу у спеціалізованій школі № 102 м. Києва.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами відбулася у теплій атмосфері, їх зацікавили питання про особливості, основні напрямки та перспективи професії у сфері соціології, учні також дізналися про переваги навчання у найкращому вітчизняному економічному вузі України – Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана та перспективні освітні програми й наукові досягнення кафедри соціології КНЕУ

На думку майбутніх здобувачів освіти такі профорієнтаційні заходи потрібні для кращого розуміння їх фахового самовизначення та сприяють прийняттю правильного рішення при виборі професії.