На кафедрі соціології розпочався процес формування нової редакції ОП «Соціальні та медіа-комунікації» для студентів-бакалаврів спеціальності «Соціологія»01 Квітня 2020р.

4 березня 2020 р. МОН України запровадило Стандарт вищої освіти для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Соціологія» (Наказ МОН України № 371 від 04.03.2020 року). У зв’язку з цим, проектна група ОП розпочала роботу щодо приведення компетентностей та програмних результатів навчання у відповідність зі Стандартом вищої освіти. Гарант ОП кандидат соціологічних наук, доцент Єрескова Т.В. провела внутрішній аудит відповідності ОП вимогам Стандарту. Були внесені зміни у формулювання загальних і спеціальних компетентностей, програмних результатів.

Під час формування нової редакції ОП  у обговорені відповідності компетенцій та РН освітнім компонентам ОП взяли участь представники телекомпанії «Круг», «PwC Ukraine», «Linde Gas Ukraine», які поділилися з гарантом ОП професійним функціоналом фахівців з соціальних та медіа-комунікацій у своїх бізнес-організаціях, що сприяло закладенню принципу «універсальності» для підготовки студентів-соціологів та розширенню їх професійної реалізації у майбутньому.