Кафедра соціології вітає переможців та номінантів за результатами конкурсу есе серед учнів 9-11 класів! Дякуємо за зацікавленість у Конкурсі есе, бажаємо успіхів та чекаємо на навчання!19 Лютого 2020р.

Кафедра соціології та Науково-дослідний інститут соціологічних досліджень

Вітають переможців та номінантів за результатами конкурсу есе серед учнів 9-11 класів! Дякуємо за зацікавленість у Конкурсі есе, бажаємо успіхів та чекаємо на навчання!

Переможці Конкурсу ЕСЕ

Чекаємо переможців та номінантів для нагородження 26 лютого 2019 у 401 аудиторії 1 корпусу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ, пр. Перемоги 54/1, четвертий поверх) під час проведення ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Традиції та новації у розвитку сучасної соціологічної науки: дослідження молодих вчених».

Початок реєстрації на захід починається о 9.30.

Прохання переможців та номінантів підтвердити свою присутність 26лютого 2020року на ел.пошту ksoc@kneu.edu.ua.

Для переможців та номінантів, що не зможуть особисто отримати грамоти та подарунки, є можливість надіслати їх Новою поштою.