Соціальна активність та чітка громадянська позиція – необхідні умови професійної реалізації соціолога07 Травня 2024р.

7 травня 2024 р. гарант ОП «Соціальні та медіа-комунікації» к.соц.н. Тетяна Єрескова взяла участь у дискусійній панелі презентації дослідження національного наративу, яку представила ГОCAT-UA (Communication Analysis Team - Ukraine).

Серед учасників дискусії були - Артем Захарченко, голова CAT-UA;  Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті; Ксенія Іванишин, менеджерка з досліджень проєкту UCBI4; Наталія Кривда, керівниця Українського культурного фонду та ін.

Дискусійна панель була присвячена тому, що тримає націю об'єднаною і презентує спільне бачення минулого, сьогодення та майбутнього.

Приємно зазначити, що ускладі команди аналітиків цього проєкту– Валерія Молоціянвипускниця нашої освітньої програми.