17.05.2021р. студенти першого курсу освітньої програми "Соціальні та медіакомунікації" під керівництвом к.соц.н. Горбова В.В. отримали перший професійний досвід - презентувати результати власних розвідувальних емпіричних досліджень18 Травня 2021р.

17 травня 2021р. студенти першого курсу освітньої програми "Соціальні та медіакомунікації" спеціальності "Соціологія" під керівництвом доцента кафедри, к.соц.н. Горбова В.В.  отримали перший професійний досвід - презентувати результати власних розвідувальних емпіричних досліджень.

В рамках навчальної дисципліни «Інформаційні технології в соціології» студенти першого курсу пройшли непростий шлях від опанування базовими навичками розробки інструментарію соціологічного дослідження, проведення польового етапу, обробки й аналізу даних в статистичному пакеті SPSS до підготовки звітів та презентації власних досліджень.

Спектр наукових пошуків соціологів-початківців вражає: від проблем гендерної рівності до гумористичних вподобань молоді, від дослідження впливу моди на життя людей, особливостей споживання інформації в інтернеті  й поглядів на сучасне українське кіно, до ставлення молоді до мистецтва татуювання. Заслуговує на увагу те, що тематику для досліджень студенти обирали самостійно, що дало їм змогу не лише поглибити знання з окремих сфер життєдіяльності соціуму, а й окреслити певні дослідницькі орієнтири на майбутнє.

Окрема подяка гаранту освітньої програми «Соціальні та медіа-комунікації», к.соц.н., доц, Єресковій Т.В. за активну участь в обговоренні, корисні поради, підтримку та позитивну оцінку досягнень студентів.

Бажаємо нашим студентам подальшого професійного зростання та творчого натхнення!