Студент має право: як захистити свої права під час сесії.11 Травня 2023р.

5 травня та 11 травня 2023 р. гарант ОП к.соц.н., доц. Тетяна Єрескова провела зустрічі зі здобувачами 1-3 курсів, метою яких було забезпечити достатній рівень  обізнаності студентів-бакалаврів ОП "Соціальні та медіа-комунікації" спеціальності "Соціологія" щодо правил проведення підсумкових контрольних заходів та оскарження їх результатів.

До сесії залишилося менше місяця і  гарантка ОП нагадала про основні моменти та процедури організації, проведення та оцінювання результатів навчання (відповідно до "Положення про порядок оцінювання результатів навчання здобувачів вищої освіти в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана) та апеляції результатів підсумкового контролю у форматі екзамену (відповідно  Порядку апеляції результатів підсумкового контролю в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана).

Студенти мали можливість задати питання та уточнити певні моменти, адже актуалізація знань студентів з питань, що забезпечують їх права як суб'єктів освітнього процесу - важлива складова студентоорієнтованого навчання на спеціальності "Соціологія".