Щиро запрошуємо взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Традиції та новації у розвитку сучасної соціологічної науки: дослідження молодих вчених». 22.02.2024р.10 Січня 2024р.

Кафедра соціології та Інститут соціологічних досліджень Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» щиро запрошує взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Традиції та новації у розвитку сучасної соціологічної науки: дослідження молодих вчених».

Конференція відбудеться у змішаному форматі 22 лютого 2024 року на Факультеті управління персоналом, соціології та психології. Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана.

Оргкомітет запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених прийняти участь в роботі конференції за наступними напрямками:

• Соціально-економічні виклики в умовах війни
  • Соціологічний вимір досліджень у соціальній сфері
  • Вплив соціальних та медіа-комунікацій на життєдіяльність соціуму
  • Соціальна антропологія: стан та виклики
  • Соціальні виміри повсякденності
  • Традиції та новації у ціннісних орієнтаціях сучасної  молоді
  • Соціологічний вимір підприємницької діяльності
  • Сучасні практики соціальної відповідальності в Україні та світі
  • Європейські практики соціального партнерства та діалогу в Україні

Форми участі в конференції: змішана

Робочі мови : українська, англійська.

1. Для участі у конференції необхідно до 4 лютого 2024 року надіслати заявку на участь у конференції за посиланням: https://forms.gle/LWLkLV5SeMZyQ3jF7

2. До 19 лютого 2024 року надіслати тези доповіді на електронну пошту: soclab.kneu@gmail.com. У темі листа зазначити: «Тези на конференцію». Файл назвати прізвищем автора (наприклад: tezu_horbova.doc).

За результатами роботи конференції буде сформована електронна збірка тез, із наданням відповідного міжнародного стандартного книжкового номеру (ISBN). Примірник буде надіслано протягом 25 днів після закінчення конференції на електронну адресу авторів, вказану в заявці.

Усіх авторів буде забезпечено збіркою тез конференції та сертифікатом про участь.

З питань конференції звертатись до організаційного комітету листуванням на електронну пошту: soclab.kneu@gmail.com.

Участь у конференції є безкоштовною.

Детальна інформація та інформаційний лист за посиланням:

Інформаційний лист V Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Традиції та новації у розвитку сучасної соціологічної науки: дослідження молодих вчених».