Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

2 грудня 2017 року в рамках реалізації проекту «ВІДПОВІДАЛЬНЕ ЛІДЕРСТВО – ШЛЯХ ДО УСПІХУ» відбувся черговий тренінг на тему «Соціальні дослідження та «public relations», підготовлений та проведений викладачами кафедри соціології02 Грудня 2017р.

2 грудня 2017 року в рамках реалізації проекту «ВІДПОВІДАЛЬНЕ ЛІДЕРСТВО – ШЛЯХ ДО УСПІХУ» відбувся черговий тренінг на тему «Соціальні дослідження та «public relations», підготовлений та  проведений викладачами кафедри соціології ДВНЗ КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Тренерами виступили: завідувач кафедри соціології Гаєвська О. Б. та викладачі кафедри Галустян Ю. М., Ільченко Б. В., Піддубна К. С.

В рамках тренінгу майбутні лідери ознайомились з особливостями підготовки та проведення соціологічних досліджень, а також основами ефективних  зв`язків з громадскістю, брали участь у тематичних іграх, вирішували ситуаційні завдання та вправи. За результатами тренінгу слід відзначити доволі високий ріень обізнаності учнів щодо елементарних знань із заначеної вище проблематики.