09.03.2023 в Університеті відбулося комплексне об'єктове тренування, де викладачі кафедри прийняли участь09 Березня 2023р.

09.03.2023 в Університеті відбулося комплексне об'єктове тренування на тему: «Дії керівного складу, особового складу формувань цивільного захисту та персоналу закладу освіти при виникненні надзвичайної ситуації: виникнення пожежі в приміщенні та проведення евакуації людей, документів та майна».

Метою тренування було удосконалення навичок керівного складу та служб цивільного захисту в організації та проведенні заходів по захисту студентів та співробітників Університету при виникненні пожежі у приміщенні та проведення евакуації людей, документів і майна.

Було відпрацьовано методики досягнення злагодженості дій у роботі чергової служби та керівного складу, а також особового складу об'єктових формувань цивільного захисту, співробітників та студентів при виникненні пожежі в приміщенні Університету та ліквідації її наслідків.

У тренуванні взяли участь представники керівного складу, особовий склад формувань цивільного захисту та відповідальні за протипожежний стан особи у структурних підрозділах Університету.

Навчання проводили представники Шевченківського районного управління ДСНС України  м. Києві, тренування проходили на подвір’ї навчального корпусу № 1, було залучено дві одиниці спецтехніки.