Студенти 2-го та 3-го курсу спеціальності «Соціологія економіки та підприємництва» прийняли активну участь у проведенні та презентації «Проекту енергетичної безпеки України» USAID.15 Лютого 2019р.

USAID«Проект енергетичної безпеки України». Студенти 2-го  та 3-го курсу спеціальності «Соціологія економіки та підприємництва» під керівництвом завідувача навчально-наукової лабораторії «Соціологічна лабораторія» Горбової Ю.С., к соц.н., доц. Галустян Ю.М. та к соц.н., доц., Горбова В.В.прийняли активну участь у проведенні та презентації «Проекту енергетичної безпеки України» USAID.

У студентів була унікальна можливість спробувати власні сили та попрацювати на 11 ти навчальних станціях, поспілкуватись з депутатами Верховної Ради України, представниками енергетичного бізнесу з США та України. Окрему зацікавленість у учасників проекту викликала навчальна станція під керівництвом Галустян Ю.М., яка висвітлювала сучасні особливості гендерних досліджень в енергетиці.